Kosmetika
 Masáže
 Baňkování
 Program na hubnutí

Ostatní

Fotodepilace

- Nejpohodlnější, nejjistější a nejúčinnější depilační metoda na trhu.

Fotodepilace pulzním světlem patří k moderní technice, která bezpečně a trvale redukuje nežádoucí ochlupení z jakékoli části těla.

  • Fotodepilace je bezbolestnou depilační technikou s viditelnými výsledky již od prvního ošetření a u vysokého procenta chloupků se jedná o výsledky definiční poté, co bylo provedeno několik ošetření.
  • Fotodepilace je určena jak pro ženy tak i muže

 

Před ošetřením

Je nutné respektovat období 15 – 20 dnů, během něhož chloupky, které si přejete odstranit, nesmějí být depilovány vytrháváním. Chloupky v tomto období pouze holte. Na ošetření nechoďte tentýž den čerstvě oholeni v partiích, které chcete fotodepilovat. Nedoporučuje se opalování na slunci nebo v soláriu po dobu 2 až 4 týdnů před ošetřením.

Průběh ošetření

Samotné ošetření spočívá v následujících krocích:
- aplikace studeného gelu, který ochlazuje pokožku.
- aplikace světelných impulzů (během aplikace jsou vaše oči chráněny speciálními brýlemi)
- po ukončení se odstraní gel, očistí se ošetřovaná zóna, popřípadě se do pokožky vetře zklidňuící gel.

Po ošetření

Chloupek zůstává i nadále v pokožce, ale po několika dnech sám vypadne. Chloupek působí jako ochranná bariéra proti zanícení.
Jak často doporučujeme ošetření
Obecně je možno doporučit depilaci v obličejové části každých 4-6 týdnů.
V případě depilace těla se jedná o interval 6-8 týdnů. Počet potřebných ošetření je závislý na různých faktorech (barva chloupků a pokožky, depilovaná oblast apod.)
Většina klientů potřebuje 4-6 ošetření pro dosažení očekávaných výsledků.

Výsledky ošetření

Po ukončení všech sezení můžeme dosáhnout trvalého odstranění chloupků. Procento úspěšnosti je 95 %. Zbylé chloupky jsou jemnější, slabší a téměř nepostřehnutelné.

Kontraindikace

Těhotenství, čerstvě opálená pokožka, užívání léků proti akné v posledních 6 měsících, aktuální užívání léků na ředění krve, epilepsie, diabetes, špatné hojení pokožky v minulosti, alergie na světlo. Neošetřují se tetované partie, mateřská znaménka apod.